Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Lipsko -...

Data dodania: 2018-12-14
Planowana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Lipsko – granica województwa. PREZENTACJA, PLANY SYTUACYJNE (ppt, pdf) prezent... więcej »
 
 

Zaproszenie do prac w komisjach konkursowych

Data dodania: 2018-12-14
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko zaprasza do wskazania kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert, reprezentujących organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art.3 ... więcej »
 
 

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę środków...

Data dodania: 2018-12-13
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup i dostawę środków czystości na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Lipsko w roku 2019. Termin składania ofert: 20... więcej »
 
 

Zapytanie ofertowe na dostawę paliw na potrzeby...

Data dodania: 2018-12-12
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko zaprasza do złożenia oferty cenowej na zakup paliw na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Lipsko w roku 2019. Termin składania ofert: 20.12.2018 r, godzina 10:30 Miejsce skł... więcej »
 
 

Zaproszenie na spotkanie - rozbudowa drogi krajowej...

Data dodania: 2018-12-04
Urząd Miasta i Gminy Lipsko zawiadamia, że w dniu 13 grudnia 2018 roku o godz. 1100 odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami gminy Lipsko w sprawie planowanej przez Generalną Dyrekcję ... więcej »
 
 

Informacja na temat dofinansowania zadania...

Data dodania: 2018-11-28
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z w ramach ,,Programu usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu miasta i gminy Lipsko ’’ dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Oc... więcej »
 
 

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w...

Data dodania: 2018-11-28
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko na podstawie art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własnoś... więcej »
 
 

Ogłoszenie o pierwszym przetargu na dzierżawę...

Data dodania: 2018-11-16
Miasto i Gmina Lipsko ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolnej położonej w obrębie geodezyjnym Babilon, oznaczonej numerami ewidencyjnymi działek: 3... więcej »
 
 

Zapytanie ofertowe na rozbudowę systemu moitoringu...

Data dodania: 2018-11-14
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko zaprasza do złożenia ofert na rozbudowę systemu monitoringu miejskiego wg specyfikacji zawartej w załącznikach do niniejszej informacji. Termin składania ofert: ... więcej »
 
 

Ćwiczenia RENEGADE-SAREX-18/II

Data dodania: 2018-11-13
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko informuje, że w zwiazku z ćwiczeniami pod kryptonimem RENEGADE/SAREX-18/II w dniu 14 listopada 2018r. (środa) zostaną nadane syrenami sygnały alarmowe. W załaczeniu kom... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 152
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lipski

  Powiat lipski – należący do województwa mazowieckiego powiat, ze stolicą w Lipsku. Należą do niego gminy Lipsko, Chotcza, Ciepielów, Rzeczniów, Sienno, Solec nad Wisłą oraz wspomniane wcześniej miasto Lipsko.

  Znaczna część powiatu znajduje się Równinie Radomskiej, mniejsza na Przedgórzu Iłżeckim, a przy wschodniej granicy możemy znaleźć Małopolski Przełom Wisły.

  Powiat ma przede wszystkim charakter rolniczy, ale możemy uświadczyć wiele atrakcji przyrodniczych, jak np. rezerwaty czy 27 pomników przyrody. Region jest również zachwalany przez wędkarzy, ponieważ posiada 4 rzeki - Iłżanka, Krępianka, Wisła i Kamienna. Turyści chętnie zwiedzają ruiny zamku średniowiecznego z XIII - XIV wieku w Solcu.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola