Belka
Poniedziałek, 18 Lutego 2019   imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż lokalu...

Data dodania: 2019-02-15
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego, niewyodrębnionego lokalu mieszkalnego nr 20 w budynku Zwoleńska 19A wraz z udziałem w częś... więcej »
 
 

Trwają zapisy na szkolenia "Ja w Internecie"

Data dodania: 2019-02-15
Miasto i Gmina Lipsko zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Ja w internecie – Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych„. Szkolenia mają na celu podniesienie świ... więcej »
 
 

MODR - Zaproszenie dla rolników na bezpłatne...

Data dodania: 2019-02-11
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lipsku zaprasza rolników na bezpłatne szkolenie: "Normy i wymogi wzajemnej zgodności" oraz "Nowoczesne technologie uprawy zbóż w województwie ma... więcej »
 
 

Dofinansowanie zadania pod nazwą "Demontaż...

Data dodania: 2019-02-11
Urząd Miasta i Gminy Lipsko informuje, iż przygotowywany jest wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie zadania pod nazwą: ,,Demontaż i utylizacja wyr... więcej »
 
 

INFORMACJA O ZMIANIE WYSOKOŚCI STAWKI OPŁAT ZA...

Data dodania: 2019-02-06
W związku ze wzrostem kosztów funkcjonowania systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Miasta i Gminy Lipsko, wynikających m.in. ze zmian zasad segregowania odpadów oraz rozstrzygnięcia&n... więcej »
 
 

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju...

Data dodania: 2019-02-06
Informacja dotycząca oleju napędowego, za który przysługuje zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej Od dnia 1 stycznia 2019 r. zgodnie z ustaw... więcej »
 
 

Informacja w sprawie planowanej rozbudowy drogi...

Data dodania: 2019-01-22
W związku z pismem mieszkańców wsi Walentynów, Daniszów, Śląsko, Poręba, Maruszów w sprawie planowanej rozbudowy drogi krajowej nr 79 na odcinku Lipsko-granica województw... więcej »
 
 

Wzory dokumentów w sprawie zwrotu podatku...

Data dodania: 2019-01-11
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko przekazuje informację o aktualnych wzorach dokumentów niezbędnych do ubiegania się o zwrot podatku akcyzowego w 2019 roku.  Wzory aktualnych dokumentów, kt&oacut... więcej »
 
 

Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów...

Data dodania: 2019-01-08
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko informuje, że w związku z art. 11¹ ust.4 i ust. 9 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi z dnia 26 października 1982 r. (tj. DzU. z 2018... więcej »
 
 

Zapytanie ofertowe na dostawę artykułów biurowych...

Data dodania: 2019-01-07
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko zaprasza do złożenia oferty na dostawę artykułów biurowych i eksloatacyjnych do Urzędu miasta i Gminy Lipsko w roku 2019.  Termin składania ofert: do 16.... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 153
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lipski

  Powiat lipski – należący do województwa mazowieckiego powiat, ze stolicą w Lipsku. Należą do niego gminy Lipsko, Chotcza, Ciepielów, Rzeczniów, Sienno, Solec nad Wisłą oraz wspomniane wcześniej miasto Lipsko.

  Znaczna część powiatu znajduje się Równinie Radomskiej, mniejsza na Przedgórzu Iłżeckim, a przy wschodniej granicy możemy znaleźć Małopolski Przełom Wisły.

  Powiat ma przede wszystkim charakter rolniczy, ale możemy uświadczyć wiele atrakcji przyrodniczych, jak np. rezerwaty czy 27 pomników przyrody. Region jest również zachwalany przez wędkarzy, ponieważ posiada 4 rzeki - Iłżanka, Krępianka, Wisła i Kamienna. Turyści chętnie zwiedzają ruiny zamku średniowiecznego z XIII - XIV wieku w Solcu.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola